Undervisere

Morten Gram
Viceforstander
morten@viborgih.dk
Læs mere
Johnnie Bøtker Laursen
Johnnie Bøtker Laursen
Kajak / havkajak / kajakpolo
johnnie@viborgih.dk
Læs mere
Hans Hvelplund
Hans Hvelplund
Friluftsliv / Spring / Ski / SUP
hans@viborgih.dk
Læs mere
Henrik Bock Larsen, Underviser i Adventureinsturktør Uddanelsen
Henrik Bock Larsen
Klatring / Kajak / Friluftsliv
henrik@viborgih.dk
Læs mere
Claus Christensen
Klatring / MTB / Friluftsliv
clausc@viborgih.dk
Læs mere
Kasper Ulriksen
Kasper Ulriksen
Rough'n tough / X-terra / Adventure
kasper@viborgih.dk
Læs mere
Kathrine Hansen
Kathrine Larsen
Rytmisk gymnastik / Koreografi / Projektledelse
kathrine@viborgih.dk
Læs mere
Jonas Borsøe - underviser på Idrætshøjskolen Viborg
Jonas Borsøe
Adventure / OCR / Ski / Boldspil / X-terra
jonas@viborgih.dk
Læs mere
Anders Hjort Nielsen
Anders Hjorth Nielsen
Sang / Rytmisk kor
andershn@viborgih.dk
Læs mere
Daniel Hyldgaard - underviser på Idrætshøjskolen Viborg
Daniel Hyldgaard
Rough'n tough / Styrke / Svømning / Livsstil
daniel@viborgih.dk
Læs mere
Therese Ravn
Svømning / Fitness / Boldspil
therese@viborgih.dk
Læs mere
Frederik Appel Vardinghus-Nielsen
Rough'n tough / Svømning / Livredning
Læs mere
Ditte Svendsen
Adventure / OCR
Læs mere
Rikke Smed
Beachvolley / Volley
rikke@viborgih.dk
Læs mere
Peter Fuglsang
Dykning
p.fuglsang@icloud.com
Læs mere
Trine Qvortrup Moltzen
Yoga
Læs mere
Johanne Lykke Christiansen
Rytmisk gymnastik og dans
Læs mere