Undervisere

Michael Øhrstrøm
Michael Øhrstrøm
Outdoor / Livsanskuelse
michael@viborgih.dk
Læs mere
Johnnie Bøtker Laursen
Johnnie Bøtker Laursen
Kajak / havkajak / kajakpolo
johnnie@viborgih.dk
Læs mere
Hans Hvelplund
Hans Hvelplund
Friluftsliv / Spring / Ski / SUP
hans@viborgih.dk
Læs mere
Merete Smedegaard - underviser på Idrætshøjskolen Viborg
Merete Smedegaard
Dans / Yoga / Timeout
merete@viborgih.dk
Læs mere
Claus Christensen
Claus Christensen
Klatring / MTB
clausc@viborgih.dk
Læs mere
Kasper Ulriksen
Kasper Ulriksen
Rough'n tough / Styrketræning / MTB
kasper@viborgih.dk
Læs mere
Kathrine Hansen
Kathrine Hansen
Rytmisk gymnastik / Dans / Hækling / Projektledelse
kathrine@viborgih.dk
Læs mere
Henrik Bock Larsen, Underviser i Adventureinsturktør Uddanelsen
Henrik Boch Larsen
Klatring / Politi-teori
henrik@viborgih.dk
Læs mere
Morten Gram
Spring / Fremtidens leder
morten@viborgih.dk
Læs mere
Jonas Borsøe - underviser på Idrætshøjskolen Viborg
Jonas Borsøe
Adventure / Trailløb / Ski
jonas@viborgih.dk
Læs mere
Anders Hjort Nielsen
Anders Hjorth Nielsen
Sang / Rytmisk kor
andershn@viborgih.dk
Læs mere
Daniel Hyldgaard - underviser på Idrætshøjskolen Viborg
Daniel Hyldgaard
Rough'n tough / Svømning / Badminton / Livsstil
daniel@viborgih.dk
Læs mere
Mikkel Lund - underviser på Idrætshøjskolen Viborg
Mikkel Lund
Spring / Rough'n tough / OCR / Adventure
mikkel@viborgih.dk
Læs mere
Therese Ravn
Adventure / Kajak / Trailløb
therese@viborgih.dk
Læs mere
Rikke Smed
Beachvolley / Volley
Læs mere
Peter Fuglsang
Dykning
p.fuglsang@icloud.com
Læs mere